PERSONALIZACJA WNĘTRZ FIRMY

– FOTOTAPETY, LITERY 3D, OKLEJANIE SZYB

 

Fototapety

Fototapety to profesjonalna personalizacja wnętrz na najwyższym poziomie. Gwarantujemy kompleksową usługę: pomiar, druk oraz tapetowanie. Nasze fototapety są tworzone na wymiar i co ważne – są odporne na pęknięcia, uderzenia i zarysowania, abyś przez długi czas mógł cieszyć się niezwykłym wyglądem Twoich ścian. Dzięki fototapecie wnętrze Twojej firmy nabierze oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru.

Fototapety - personalizacja wnętrz
Litery 3d - personalizacja wnętrz

Litery 3d

Jeśli chcesz oznaczyć budynek z zewnątrz lub w oryginalny sposób udekorować wnętrze swojej firmy – litery 3d są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Można je montować na różnych powierzchniach i w różnej wielkości. Każde zamówienie realizujemy indywidualnie i w najwyższym stopniu odnosimy się do Twoich potrzeb. Oferujemy również litery 3d podświetlane diodami LED z 4-letnią gwarancją, dzięki czemu będą wyglądać dobrze zarówno w dzień, jak i w nocy.

Oklejanie szyb i witryn

Oklejanie szyb i witryn pełni nie tylko funkcje dekoracyjne oraz przyciągające uwagę przechodniów, ale również praktyczne takie jak zabezpieczenie przed słońcem i zapewnienie dyskrecji. Skutecznie chronią przed promieniowaniem UV, obniżają temperaturę w pomieszczeniu i zapewniają nieprzejrzystość. Oferujemy szereg specjalistycznych folii do oklejania oraz ich prawidłową aplikację.

Oklejanie szyb - personalizacja wnętrz
top