Oklejanie samochodu!

Dzięki firmie Rotart oklejanie samochodu może być szybkie i bezproblemowe. Samochód możemy okleić w celu reklamowym, informacyjnym, dekoracyjnym lub zabezpieczającym lakier przed uszkodzeniami. Czego aktualnie potrzebujesz ?

Przejdź do kontaktu i wyślij zapytanie!

Gwarancja

Gwarantujemy, iż używane przez nas folie, nie stracą swojego koloru przez minimum 5 lat. Tak zapewnia nas producent, którego sprawdziliśmy. Teraz Ty sprawdź nas!

Projekt

Chcemy poznać Twoje oczekiwania i upodobania, które w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem, pozwolą nam stworzyć idealny projekt.

Mobilność

Jesteś zabiegany/zabiegana, wciąż nie masz czasu? To żaden problem. Przyjedziemy na pomiar do Ciebie, okleimy samochód na Twoim parkingu!

Jak oklejamy samochody ?

Oklejanie samochodu-logo-firmy-na-tylnych-drzwiach

Oklejanie samochodu folią samoprzylepną ciętą na ploterze

Folia ploterowa nadaje się do prostego i eleganckiego oznakowania samochodu. Można stosować tylko jednolite kolory, bez przejść tonalnych.

Rotart oklejanie samochodów - Oklejanie lusterka przez profesjonalistę folią carbon

Oklejanie samochodu folią wylewaną

Pozwala na umieszczenie dowolnej grafiki na Twoim samochodzie. Stosuje się ją również do tzw. zmiany koloru samochodu.

Oklejanie-samochodu-folia_OWV-stosowana-do-oklejania-szyb

Oklejanie samochodu folią One Way Vision

Folia One Way Vision umożliwia umieszczenie grafiki na szybach bez utraty widoczności od wewnątrz.

Oklejanie samochodów – dlaczego warto z nami współpracować?

Może nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale korzystając z naszych usług masz pewność, że:

  • wszystkie produkty znajdujące się w ofercie są wysokiej jakości
  •  korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku
  •  Twoja folia nie straci koloru minimum przez najbliższe 5 lat!
  •  posiadamy długoletnie doświadczenie i wyspecjalizowany zespół
  •  terminowo realizujemy każde zlecenie

Zastanów się, czy warto ryzykować powierzając swój samochód firmie X? Zazwyczaj

najtańsze rozwiązania niosą za sobą kiepskie efekty. U nas płacisz i wymagasz –

skorzystaj z naszych usług, spróbuj i przekonaj się sam!

 

Małgorzata Kołodziej

Mówiąc “Rotart” mam na myśli pełen profesjonalizm, szybkość działania, kreatywność,… mogłabym tak wymieniać długo… dodam tylko, że to wszystko w super cenie. Gorąco polecam!!

Małgorzata Kołodziej / TechnAluX Sp. z o.o. / Zabrze

Anna Moj-Kowalska

Polecam Rotart!

A do STUDIO OBSESSION

jak zawsze zapraszam.

Anna Moj-Kowalska / Odsesion

Witold Berus

Tanio, szybko,

profesjonalnie.

Są najlepsi!

Witold Berus / Urząd Miejski w Zabrzu

Masz firmę i samochód firmowy?

Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz łatwo, skutecznie  i tanio promować swoją działalność. Oklejanie samochodu to efektywna i niedroga forma reklamy. Oklejone auto może stać się mobilnym nośnikiem twojej reklamy. Możesz promować swoje usługi, zdobywać nowych klientów, podnosić świadomość swojej marki poprzez reklamę na samochodzie.
Umieść na pojeździe numer kontaktowy oraz stronę internetową Twojej firmy. Poinformuj wszystkich o prowadzonej działalności za pomocą chwytliwego sloganu lub grafiki.

oklejane-samochodu-firmowego-przykład-folią samoprzylepną ciętą na ploterze


 

Ruda-Śląska-Oklejanie-samochodów

Ilu kierowców mija codziennie Twój samochód jeżdżąc po ulicach?

Zastanów się ile osób codziennie mijasz jeżdżąc swoim autem. Sporo co? Bilbordy w najbardziej zatłoczonych miejscach nie są oglądane przez tyle par oczu, przez ile twój oklejony samochód może być dostrzeżony. Odbiorcą reklamy są nie tylko kierowcy, ale również przechodnie czy pasażerowie autobusów. ToTwoi potencjalni klienci. Jeżdżąc po takich miastach jak Zabrze, Ruda Sląska, Gliwice, Bytom, Chorzów czy Katowice, załatwiając codzienne sprawy możesz promować swoją firmę!


 

Reklama na samochodzie – najtańsza reklama dla firm.

Reklama na samochodzie to najtańszy sposób na rozpowszechnianie informacji o twojej firmie. Za każdym razem, gdy będziesz w trasie, niezależnie od celu podróży, będziesz promował swoją działalność. Gdziekolwiek nie zaparkujesz, reklama na samochodzie przyciągnie wzrok potencjalnych klientów i przyczyni się do zwiększenia dochodów w twojej firmie. Płacisz raz, a korzystasz przez cały okres eksploatacji auta.

Cena-Oklejania-samochodu


oklejanie-samochodu-folią w trudno dostępnych miejscach Rotart Ruda Śląska

Reklama na samochodzie – trwała forma reklamy

Reklama na samochodzie jest trwała, odporna na czynniki atmosferyczne i w pełni bezpieczna dla twojego pojazdu. Reklama na samochodzie nie niszczy lakieru, a dodatkowo chroni go przed promieniowaniem UV. Może nadać pojazdowi unikalny wygląd. Dobrze zaprojektowana grafika na samochodzie może przyczynić się do znacznego zwiększenia dochodów z twojej działalności oraz do zwiększenia prestiżu firmy.


 

Oklejanie samochodu Ruda Śląska – wyróżnij się i bądź oryginalny

Oferujemy usługę oklejania samochodu nie tylko dla firm, ale również prywatnie. Możesz za pomocą oklejonego auta całkowicie odmienić jego wygląd. Zamień nudne, jednokolorowe auto w wyjątkowy i unikalny pojazd, jakiego świat jeszcze nie widział. Stwórz wzór, który będzie odznaczał się na ulicy i podkreślał Twoją indywidualność i charakter. Twoje auto stanie się częścią Twojego stylu życia.

Przygotowanie-projektu-oklejania-samochodu


Projekt oklejania samochodu Rotart Ruda Śląska

Przygotujemy projekt oklejonego auta

Stwórz dzięki naszym umiejętnością wyjątkowy projekt oklejonego auta. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy projekt, który zobrazuje jak może wyglądać Twoje auto. Możesz liczyć na nas. Przygotujemy projekt uwzględniając Twoje wytyczne lub (jeżeli nie jesteś pewien czego chcesz) wymyślimy i zaproponujemy coś samodzielnie. Możesz nam zaufać. Po akceptacji projektu umówimy się na oklejenie pojazdu w dogodnym dla Ciebie terminie. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i wymagań. A samochód potraktujemy z należytą ostrożnością.

Postaw na jakość!

Sprawdź nas!

top