LITERY PRZESTRZENNE - PROFESJONALNE WYKONAWSTWO

Litery przestrzenne - bytom

Litery przestrzenne - element wyróżniający i nowoczesna dekoracja

Jedną z najbardziej efektownych form oznakowania budynku i dekoracji wewnątrz są litery przestrzenne. Z zewnątrz pozwalają przyciągnąć uwagę przechodniów, zaś we wnętrzach stanowią doskonały element dekoracji wolnej przestrzeni. W swoim portfolio mamy już szereg nietypowych realizacji wyróżniających nas od standardowego produktu, np. wykonanie nagród w postaci statuetek 3D.

Litery 3D – efektywne podświetlenie diodami LED

Litery przestrzenne LED tak samo jak wszystkie inne litery przestrzenne można montować na szyldach reklamowych, budynkach, dystansach lub bezpośrednio na ścianie. Podświetlone litery 3D wyglądają dobrze zarówno w dzień, jak i w nocy. Znakomicie sprawdzą się w sytuacjach, gdzie dla spotęgowania efektu chcemy podświetlić napis lub gdy używamy ich na zewnątrz budynków. Nasze LEDy posiadają 4-letnią gwarancję.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne – wielofunkcyjny produkt w który warto się zaopatrzyć

Litery 3D są niesamowicie wielofunkcyjnym przedmiotem. Nadają się nie tylko jako reklama wizualna dla firm, ale również do pomieszczeń prywatnych. Litery wycinane są ze styroduru i łączone z innymi materiałami np. plexi, dibond lub sklejka. Wykonanie lica z twardego materiału wzmacnia litery 3D i umożliwia wykonywanie ciekawych kompozycji. Na specjalne zamówienie możemy wykonać litery z innych materiałów i w nietypowych aranżacjach.

Litery 3D na ścianę – doskonały sposób na udekorowanie pokoju

Realizowaliśmy już abstrakcyjne aranżację ścian, elementy wykończeniowe czy bardzo popularne litery 3d na ścianę do pokoju Twojego dziecka.
Wykonujemy litery ze styroduru, drewniane i z plexi. Łączymy formy przestrzenne z malarstwem ściennym (z muralami). Jeśli masz jakiś oryginalny pomysł na inne wykorzystanie form przestrzennych, napisz do nas, tylko czekamy na nowe wyzwania i doświadczenia!
Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej skomplikowanym realizacjom

Jakich liter przestrzennych szukasz ?

Litery przestrzenne - produkcja

Posiadamy kompleksowy, profesjonalny sprzęt do cięcia styroduru lub styropianu, oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu produkowane przez nas litery 3D są wysokiej jakości, a termin realizacji i koszty są bardzo konkurencyjne.

Oferujemy również wycinanie liter ze styroduru do samodzielnego pomalowania i montażu w cenach agencyjnych i detalicznych.

Prześlij nam treść lub plik z grafiką, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.
(preferujemy pliki w formatach cdr, eps, ai, pdf)

Formularz kontaktowy

top