1

FOTOTAPETY DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH – USŁUGA KOMPLEKSOWA: POMIAR, DRUK ORAZ TAPETOWANIE

Fototapety

Fototapety – profesjonalne wykończenie wnętrz

Fototapety obok murali są obecnie jednym z najbardziej pożądanych elementów wykończenia wnętrz. Tworzą niepowtarzalny design pomieszczenia i sprawiają, że nudne ściany nabierają zupełnie innych barw. Jednym słowem fototapeta to doskonałe rozwiązanie, aby nadać charakteru każdemu pomieszczeniu.

Fototapety ścienne – oryginalna dekoracja

Oferujemy fototapety ścienne. Zapewniamy druk najwyższej jakości oraz gwarancję, że nasza fototapeta na ścianę jest wykonana na specjalistycznej tapecie fizelinowej powstałej z połączenia celuloz z włókniną za pomocą polimerów. Fototapeta jest odporna na uderzenia, pęknięcia i zarysowania. Gwarantujemy fotorealistyczną jakość zadruku. Co ważne – są łatwe do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji!

Fototapety
 

Fototapety na wymiar – idealne dopasowanie

Tworzymy fototapety na wymiar. Bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i działamy tak, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Gwarantujemy, że stworzona specjalnie dla Ciebie fototapeta na wymiar idealnie wpasuje się we wnętrze Twojego pomieszczenia. Jeśli chcesz sam sprawdzić swoich sił w tapetowaniu, przygotujemy dla Ciebie fototapetę do montażu na styk oraz na zakładkę (do techniki tzw. podwójnego cięcia). Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać też z naszych usług montażowych.

fototapety na wymiar Ruda Śląska

Fototapety na zamówienie – indywidualne realizacje

tworzymy fototapety na zamówienie. Ty wybierasz dowolną grafikę, my drukujemy dla Ciebie fototapetę. Istnieje możliwość wyboru dowolnego zdjęcia, niekoniecznie z naszych zasobów, jednak należy pamiętać, że zdjęcie musi być bardzo dobrej jakości! Przyjdź lub napisz do nas, a zrealizujemy dla Ciebie niepowtarzalną fototapetę na zamówienie.
Chcesz przejrzeć przykładowe serwisy ze zdjęciami z których możesz skorzystać? A może szukasz inspiracji? Przejrzyj poniższe strony z darmowymi zdjęciami, a może znajdziesz coś dla siebie:

fototapety - freepikcom darmowy stock ze zdjeciamifototapety-pexels-darmowy-stock-logo

fototapeta ruda śląska
Fototapety

Fototapety – usługa kompleksowa

Oferujemy nie tylko same fototapety, ale i usługę kompleksową związaną z ich wykonaniem, czyli pomiar, druk oraz tapetowanie, które najczęściej jest zmorą wielu ludzi. Chcesz zaoszczędzić swój czas, a w zamian otrzymać gwarancję dobrze wykonanej usługi? Nie jesteś pewien swoich umiejętności tapetowania? Mieszkasz na śląsku, a może nawet niedaleko naszej siedziby w Rudzie Śląskiej? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przy większych realizacjach dojeżdżamy na terenie całej Polski oraz na terenie Unii Europejskiej głównie Niemiec, Czech, Słowacji.

top